Banner

Banner

Titulli Durim Gashi - Therret Ademi, Zahir o Vlla (Live )
Ndëgjuar 1,640
Shkarkuar 113
Pëlqyer 3
Publikuar 11/05/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/XimiProduction?ref=ts&fref=ts
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store