Banner

Banner

Titulli Eli Fara dhe Olta Boka - Nje serenate per ty
Ndëgjuar 272,961
Shkarkuar 262
Pëlqyer 331
Publikuar 17/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Nata 10 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store