Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Kenge Gurbetit
Ndëgjuar 4,139
Shkarkuar 594
Pëlqyer 18
Publikuar 15/07/2017

Informatat e këngës
Kontakt: +37744492227

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store