Banner

Banner

Titulli Naser Beqiri - Sonte Jam i Vetem
Ndëgjuar 16,217
Shkarkuar 469
Pëlqyer 140
Publikuar 05/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/NaserBeqiri 044 - 445 885
https://www.instagram.com/naserbeqiriofficial/
Music & Lyric Naser Beqiri Orkestroi Wirusi Guitar Astrit Stafai
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store