Banner

Banner

Titulli Kastriot Tusha - Per ty atdhe
Ndëgjuar 11,022
Shkarkuar 85
Pëlqyer 64
Publikuar 04/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Nata e 17, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store