Titulli Labinot Rexha ft Ali Dula, Ismet Peja - Sofra Raho
Ndëgjuar 492
Shkarkuar 8
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Labinot Rexha ft Ali Dula, Ismet Peja - Sofra Raho - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store