Banner

Banner

Titulli Julka - Te me falesh
Ndëgjuar 311,911
Shkarkuar 241
Pëlqyer 296
Publikuar 28/05/2007

Informatat e këngës
Te me falesh dashurine

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store