Banner

Banner

Titulli Julka - Kurr mos thuaj jo
Ndëgjuar 80,606
Shkarkuar 541
Pëlqyer 580
Publikuar 30/05/2013

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store