Banner

Banner

Titulli Vaxi ft Shqipe Abazi - Kurr hallall
Ndëgjuar 187,732
Shkarkuar 792
Pëlqyer 543
Publikuar 26/09/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store