Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu, Sinani, Vjollca, Meda, Ermali, S
Ndëgjuar 4,416,494
Shkarkuar 208
Pëlqyer 4,747
Publikuar 19/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Prezantuar nga Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store