Banner

Banner

Titulli Sivi - Tash Shko
Ndëgjuar 9,492
Shkarkuar 223
Pëlqyer 89
Publikuar 24/03/2013

Informatat e këngës
Teksti Egzon Pireci
Muzika orkestrimi Hekuran Krasniqi
Produced By Heki

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store