Titulli Aferdita Demaku ft Dona Janova - Nuse shko te nana
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 4,400
Pëlqyer 0
Publikuar 05/10/2022

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store