Banner

Banner

Titulli Valton feat Mentor - Ta ha zemren
Ndëgjuar 2,982,556
Shkarkuar 118
Pëlqyer 4,817
Publikuar 14/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Valton Krasniqi feat. Mentor Kurtishi - Ta ha zemren
http://www.facebook.com/valtonmusic | http://www.valton.ch

Camera: DS Soluton
Regjia: Valton Krasniqi
Video: VSM
Texti: Hazbi Thera

Styling: Pepedeluxe & Bedri Aleksi Salon
Location: Varvari club
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store