Banner

Banner

Titulli Vellezerit Haliti - Tfala Parisit (Live )
Ndëgjuar 3,180
Shkarkuar 1,822
Pëlqyer 14
Publikuar 05/11/2014

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store