Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu - Knaqu Sot
Ndëgjuar 386,457
Shkarkuar 877
Pëlqyer 680
Publikuar 16/12/2012

Informatat e këngës
Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia
- Kontakt : Vllezrit Mziu: +41796591825 - +37744279036
Producer: Vizioni & Libonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store