Banner

Banner

Titulli Natyral - X Factor Albania 2 (Nata Gjysmefinale)
Ndëgjuar 205,292
Shkarkuar 60
Pëlqyer 408
Publikuar 02/04/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Format TV nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka LIVE ne KLANHD & TVKLAN, cdo te diele, 21:00
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store