Banner

Banner

Titulli Andrea Vesho - Vetem ty dhe Zotin
Ndëgjuar 121,635
Shkarkuar 435
Pëlqyer 170
Publikuar 23/10/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store