Banner

Banner

Titulli Alban Skenderaj - Je Ti
Ndëgjuar 3,283,191
Shkarkuar 226
Pëlqyer 13,205
Publikuar 01/03/2014

Loading...
Informatat e këngës
Now available on
Deezer: http://www.deezer.com/album/13136644
Spotify: https://open.spotify.com/album/7yLNnELv4CufAdf1iHjOfj
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/je-ti-single/id1185258730

Facebook: https://www.facebook.com/AlbanSkenderaj.official.Page
Video by MAX Production
Styling: Miranda Dupi

Musika: Alban Skenderaj, Elgit Doda
Teksti: Alban Skenderaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store