Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Qika Qika
Ndëgjuar 2,076,052
Shkarkuar 702
Pëlqyer 5,954
Publikuar 22/02/2014

Informatat e këngës
"Albatrit Muqiqi - Qika Qika"

#AlbatritMuqiqi #QikaQika #Bzzz #Entermedia

Music and Lyrics: Ilir Berani.
Video: Entermedia
Publisher: BZZZ!

iTunes: http://smarturl.it/iTunesQikaQika
Amazon: http://smarturl.it/AmazonQikaQika
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyQikaQika
Deezer: http://smarturl.it/DeezerQikaQika


http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiFB
http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiInsta

**********

(C) Bzzz Entertainment 2017

YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: http://www.bzzz.tv
Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzztv
Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzztv

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store