Banner

Banner

Titulli Besa ft Gmd Babydave - Arabia
Ndëgjuar 623,793
Shkarkuar 634
Pëlqyer 3,242
Publikuar 08/08/2014

Loading...
Informatat e këngës
Muzika : Kledi Bahiti, produced by Threedots
Teksti : Kledi Bahiti , Besa, Gmd Babydave
http://www.fb.com/Besa | https://www.facebook.com/gmdbabydave
ProVideo / Publisher: OnAir.FM | Teksti :

Ref :
Faj o faj,
Me ty kam bë faj o faj
Se të du' është faj o faj
Të të kem është faj o faj

E shikoj çdo natë
Më i miri në club
Flas me të por s'është my babe

Di gjithnjë të fitojë
Ai është Bad boy,
Prapë po du me kon' his lady

Bridge 2x:

I want you back
Said I want you back
Vetëm një natë
I want you back, said I want you back

Ref x 2:

Faj o faj
Me ty kam bo faj o faj
Se të du' është faj o faj
Të të kem është faj o faj

DANCE LIKE IN ARABIA
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store