Banner

Banner

Titulli Besa - Hangover
Ndëgjuar 1,445,136
Shkarkuar 821
Pëlqyer 4,001
Publikuar 10/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Artist: Besa | http://www.besaofficial.com
Music: Darko Dimitrov | Arrangement: Kledi Bahiti • Threedots
Lyrics: Olti Curri | Support : ATLANTIK INSURANCE GROUP | http://www.atlantik.com.al/

Hangover (Lyrics)

Kur ti me flet, oh sa pis me bejne fjalet
Sa here me puth, une e di, ke bo' faje

Loja po te ecen mire,
Fundi ka me qen' veshtire


Ti per çdo jave, i ndryshon tatuazhet
Jo emrin tim, me ne trup, mos e mbaj, jo

Loja po te ecen mire
Fundi ka me qen' veshtire

Kjo dashnia t'bon hangover,
A don mo me pi, a don mo me pi?

Kjo dashnia t'bon hangover,
Dije bota esht' e vogel

Ref :

Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Cdo dite do jesh vetem
Do jesh vetem...oh

Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Dhe kur te gjesh nje tjeter
Do jesh vetem...oh


Strofa x 1

Bridge x 2

Mos m'thirr baby,
Un jam e njejta, crazy
Po t'shoh une ti ke mbet i njejt, ti ke mbet i njejte
Ti ke mbet i njejte...ti ke mbet i njejte!

Ref x 2
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store