Banner

Banner

Titulli Besa ft Ansi - Kameleon
Ndëgjuar 883,464
Shkarkuar 858
Pëlqyer 3,007
Publikuar 29/01/2016

Loading...
Informatat e këngës
Performing : BESA http://www.fb.com/Besa |
ANSI http://www.fb.com/AnsiJelly
Music : Kledi BAHITI | Audio by THREEDOTS
Lyrics : ALEX , Sparrow HAWK, MAJK
Video : ProVIDEO
Producer : BESA
Publisher: OnAir.FM

Lyrics:

Besa:
Jam shpirt kameleon,
në fytyrë marr ngjyrat e çdo ndienje që provoj,
ty të dua dhe jo nuk kam frikë unë ta pranoj,
atë që ndiej unë ty do ta tregoj....

Në një hap fatal, ngadalë
drejt teje do të shkoj, për ty luftoj,
nuk kam frik të humb këtë lojë,
Yeah nuk do ndaloj...

Në sytë e tu unë shoh vetveten,
në mashtrime të vërtetën,
më jep arsye të jetoj, më jep arsye të jetoj...

Ref:

Ty të dua dhe kjo mjafton,
në një botë që gjithmonë ndryshon,
e kam shpirtin kameleon, kameleon, kameleon ( x2)

Ansi:

Ti mu,
um bon mu ni perfekt,
s’ka ven për sekret,
n’jeten tem je moti,
Shum moti, thujem që m’don ti.

Se ngat teje nihna mbretëresh,
e jo veq femën e thjesht,
si me pas dyt ni zemër,
të dyve po na rreh njejt.

Mos thuj never say never,
kurrë s’kom thon never say never,
n’sytë e tu shoh t vërtetën,
se kom me t’dasht ty forever
Me t’pas afër, ditën edhe natën,
si n’kohën e vjetër,
qashtu qysh reni o (reni o),
M’ki dasht shum, tana ti kom fal un, s’munet dikush tjetër,
me ta nxon venin ton, (venin ton)


Besa:

Ty të dua dhe kjo mjafton,
në një botë që gjithmonë ndryshon,
e kam shpirtin kameleon, kameleon, kameleon ( x2)

I Just wanna love you no more...Kameleon

Ty të dua dhe kjo mjafton,
në një botë që gjithmonë ndryshon,
e kam shpirtin kameleon, kameleon, kameleon ( x2)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store