Banner

Banner

Titulli Gold AG - Lotet e djalit
Ndëgjuar 7,360,629
Shkarkuar 938
Pëlqyer 29,552
Publikuar 25/06/2014

Informatat e këngës
Video : MProduction https://www.facebook.com/MProductionss
Text: Gold AG https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
Music: DJ Suat
Mix: Florent Boshnjaku
Publisher: OnAir Music
#Mproduction #GoldAG #LoteteDjalit

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store