Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo ft Young Zerka - Papalove
Ndëgjuar 324,897
Shkarkuar 409
Pëlqyer 1,839
Publikuar 10/09/2014

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Muzika: K. Zizo & Alandy
Teksti: K. Zizo & Y. Zerka
Orkestirimi: Alandy
Video by PRO Video

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store