Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri - Welcome to Albania
Ndëgjuar 77,685
Shkarkuar 641
Pëlqyer 553
Publikuar 06/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
"Welcome to Albania", music video performed by Korab Shaqiri.

@Instagram: korabshaqiri
@Facebook: www.facebook.com/korabshaqiriofficial

Video: Barok Sound Studio

(C) Korab Shaqiri, 2014
(Welcome to Albania)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store