Titulli Dafina Dauti x Korab Racaj - Shikimi yt
Ndëgjuar 679
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 08/12/2022

Texti i këngës

Dafina Dauti x Korab Racaj - Shikimi yt - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store