Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Nje selam
Ndëgjuar 3,912,906
Shkarkuar 235
Pëlqyer 8,851
Publikuar 16/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store