Banner

Banner

Titulli Shemi Iliret - Fati I zi
Ndëgjuar 690,570
Shkarkuar 680
Pëlqyer 2,376
Publikuar 25/11/2014

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store