Banner

Banner

Titulli Shkurte Gashi - Godet shpirti
Ndëgjuar 3,096,157
Shkarkuar 2,101
Pëlqyer 9,580
Publikuar 08/03/2014

Loading...
Informatat e këngës
Shkurte Gashi - Godet Shpirti
Albumi ne Spotify: http://spoti.fi/2iKcDg6

Teksti dhe Muzika: Flori Mumajesi
Hair dhe Make up: Sallon Njomza
Styling: Vjollca Llapashtica
Production: EMFcreative

facebook.com/ShkurteGashiFaqja/

Copyright 2014 - Shkurtegashi.com
Të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi dhe shkarkimi.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store