Banner

Banner

Titulli Valton - Super Sexy
Ndëgjuar 669,615
Shkarkuar 672
Pëlqyer 696
Publikuar 26/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Valton - Super Sexy
http://www.facebook.com/valtonmusic

Music: valtonmusic
Regie: Valton Krasniqi / Aleanet (Shqipran Gashi)
Camera: DS Solution
Styling: Pepedeluxe
Montage: MProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store