Titulli Valton Krasniqi - Doli goca Penxhere
Ndëgjuar 117
Shkarkuar 3
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Valton Krasniqi - Doli goca Penxhere - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store