Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Kthema Zot
Ndëgjuar 5,013
Shkarkuar 4,208
Pëlqyer 85
Publikuar 29/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Vocal: - Valton Krasniqi
Tekst: Suzana Fazliu
Drums & Arrangement: - Valton Krasniqi
Piano & Strings: - Sead Muharemi
Guitar: - Astrit stafaj
Klarinet: - Isa Pini
Strings: - Rahman Kryeziu
Mixing & Mastering: Valton Krasniqi (valtonmusic)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store