Banner

Banner

Titulli VALTON - Aje ti
Ndëgjuar 37,885
Shkarkuar 4,278
Pëlqyer 2,261
Publikuar 24/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
VALTON KRASNIQI - Aje ti (Official Video 4K)
http://www.facebook.com/valtonmusic
http://www.instagram.com/valtonmusic


Music & Arrangement: Valtonmusic
Produced by : Valtonmusic
Camera: A.L Production
Video Edit: Gyner Veshall

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/7uZyD7wk9gqJb0ihMlNHDX
Deezer: https://www.deezer.com/en/track/719183302
iTunes: https://music.apple.com/us/album/aje-ti-single/1474253239?ls=1&app=itunes

#valton #music #summer #new #krasniqi #vera #shqip #hit #risi #shqipe
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store