Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Nuk ta fal
Ndëgjuar 1,738,171
Shkarkuar 270
Pëlqyer 1,409
Publikuar 08/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music & Arrangement: Alfred Sula
Production by: AS Recording Studio
Lyrics: Muma
A.L Production
https://www.instagram.com/valtonmusic
https://www.facebook.com/valtonmusic

#valton #music #summer #new #krasniqi #vera #shqip

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/99820252
Spotify: https://open.spotify.com/album/4HAmJtUnlfxcuLJT8of980
iTunes: https://music.apple.com/us/album/nuk-ta-fal-single/1467806669?ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store