Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi - Ke Harruar
Ndëgjuar 2,517,167
Shkarkuar 46
Pëlqyer 8,134
Publikuar 23/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Muzika: Marsel Gunga
Teksti: Endrit Mumajesi
Video by: Pro...Video


Did you like the video & subscribed to VEDAT ADEMI's Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2Vvqkrw

Listen on Spotify / Download on iTunes :👇🏼
► https://fanlink.to/KeHarruarOnline


Published by : Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store