Banner

Banner

Titulli BES KALLAKU RATI dhe BIG MAMA - ME TEMINA
Ndëgjuar 6,434,500
Shkarkuar 2,209
Pëlqyer 22,838
Publikuar 08/05/2015

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Music: Irkenc Hyka
Teksti: Vangjel Kozma & Jani Duri
Regjia: AB, BK, EI
Speciale: Ija Bes Kallakut
Producent: AP
Ne Seksofon: R Veleshnja

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store