Banner

Banner

Titulli DudA Ft NiiL-B dhe OverLord - Qysh e ki hallin
Ndëgjuar 583,365
Shkarkuar 527
Pëlqyer 3,944
Publikuar 06/11/2015

Informatat e këngës
Music by D.u.d.A performing "Qysh e ki hallin? ft. NiiL-B & OverLord. (C) 2015 GG Records. Prod. by OVERLORD.
DOWNLOAD HQ LINK: http://we.tl/MEZYbL7HYl
DUDA: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
OverLord: https://www.facebook.com/realoverlord

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store