Banner

Banner

Titulli Etnon ft Sinan Vllasaliu dhe Astrit Stafa - Falma
Ndëgjuar 13,453,659
Shkarkuar 74
Pëlqyer 27,258
Publikuar 24/06/2015

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Music Assistants :: Astrit Stafa & Filloreta Raçi
Lyrics : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish Entertainment
Language : Albanian
Country : Republic of Kosovo
Year : 2015

Sponsors :

Fibula - Travel Agency
Sueno Hotels - Belek - Turkey
Roberto Cavalli - Votka
Kos Trade
Albanian Trade
Golden Hotel - Prishtina

Social media pages :

www.facebook.com/etnonkosovo
www.facebook.com/blackfishkosovo
www.facebook.com/gencprelvukaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store