Banner

Banner

Titulli Gasso ft Big Mama - Loca
Ndëgjuar 291,862
Shkarkuar 733
Pëlqyer 815
Publikuar 21/08/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music Str8Dope
Cekic Beazt @ Gezim Lazri
Lyrics Gasso & Mercy
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store