Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - Kishe
Ndëgjuar 2,041,531
Shkarkuar 148
Pëlqyer 5,669
Publikuar 24/10/2015

Loading...
Informatat e këngës
Genta Ismajli - Kishe

Buy Kishe on iTunes: http://smarturl.it/iTunesKishe
Buy Kishe on Amazon: http://smarturl.it/AmazonKishe
Buy Kishe on Google Play: http://smarturl.it/GooglePlayKishe
Listen Kishe on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyKishe
Listen Kishe on Deezer: http://smarturl.it/DeezerKishe
Listen Kishe on TIDAL: http://smarturl.it/TidalKishe

Music video for Kishe performed by Genta Ismajli.

Music: Darko Dimitrov
Lyrics: Avni Qahili
Makeup: Studio Sellma
Hair: Kaci
Styling: Dona Matoshi

Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment

#Kishe #GentaIsmajli

Kishe (Lyrics)

Hej zemër hej qka u bo
Ti vetëm po shun e nuk bon zo
Ndoshta ka ndryshu diqka tek ti
Më mirë më trego se dua ta di
Po kuptohesh ti prej një aeroplan
Sepse me ty më asgjë nuk po ngjan
Hajde hajde hajde hajde thuj diqka
Se puna jote zemër u pa

Bonu, kishe kishe kishe kishe kishe
Bonu, kishe kurgjo s’kishe, kurgjo s’kishe
Bonu, kishe me ty është ok
Mos gënjej, mos gënjej
Bonu, kishe kishe kishe kishe kishe
Bonu, kishe kurgjo s’kishe, kurgjo s’kishe
Bonu, kishe me ty është ok
Mos gënjej, mos gënjej

(You know what i u want)
Fake zemër fake, ti më je
Ti nuk je ai që ishe dje
Shikimet e tua ty të tradhtojnë
Edhe femijët e vegjël e kuptojnë
Bonu kishe, kishe, kishe, kishe, kishe
Bonu kishe kurgjo s’kishe, kurgjo s’kishe
Bonu kishe me ty është ok, mos gënjej, mos gënjej

Bonu, kishe kishe kishe kishe kishe
Bonu, kishe kurgjo s’kishe, kurgjo s’kishe
Bonu, kishe me ty është ok
Mos gënjej, mos gënjej
Bonu, kishe kishe kishe kishe kishe
Bonu, kishe kurgjo s’kishe, kurgjo s’kishe
Bonu, kishe me ty është ok
Mos gënjej, mos gënjej

(Ey ey) Une e di se ti e din që gabon
Mos bo kurgjo bonu kishe rrezikon
Unë po bona kishe kishe kishe s’po marr vesh
Po i thojna bohet se s’ka ndodh kurgjo mes nesh (yo)
Po kuptohesh ti prej një aeroplan
Sepse me ty me asgjë nuk me ngjan
Hajde hajde hajde thuj diqka
Se puna jote zemër u pa

Bonu kishe kishe, bonu kishe kishe, bonu ey, iey

Bonu, kishe kishe kishe kishe kishe
Bonu, kishe kurgjo s’kishe, kurgjo s’kishe
Bonu, kishe me ty është ok
Mos gënjej, mos gënjej
Bonu, kishe kishe kishe kishe kishe
Bonu, kishe kurgjo s’kishe, kurgjo s’kishe
Bonu, kishe me ty është ok
Mos gënjej, mos gënjej

Bonu kishe kishe, bonu kishe kishe, bonu kishe kishe
bonu bonu, kishe kishe kishe
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store