Banner

Banner

Titulli Luana Vjollca ft Ghetto Geasy - Tirana Lifestyle
Ndëgjuar 9,678,294
Shkarkuar 3,449
Pëlqyer 31,088
Publikuar 20/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics by : Getoar Selimi

Beat by : Irkenc Hyka

Video by : Max Production

Song available on
Deezer: http://www.deezer.com/album/11674096
Spotify: https://open.spotify.com/album/3FCdIjhmL5ZbbYYOaRgzJh
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/tirana-lifestyle-feat-ghetto-geasy-single/id1254411243
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store