Banner

Banner

Titulli Mihrije Braha - Dhimbje e mall
Ndëgjuar 49,618
Shkarkuar 118
Pëlqyer 78
Publikuar 15/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Regjia : Blerdi Malushi - maXimus
Teksti : Naim Abazi
Muzika : Beni Baksi

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21

Moderator: Naim Abazi

Te drejtat per YouTube i mbron OnAirFM:

https://www.facebook.com/onairfmnetwork
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store