Titulli Steli - Dhimbje dhe stres
Ndëgjuar 740
Shkarkuar 20
Pëlqyer 0
Publikuar 15/03/2023

Texti i këngës

Steli - Dhimbje dhe stres - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store