Banner

Banner

Titulli Meda - Stres
Ndëgjuar 7,072,514
Shkarkuar 375
Pëlqyer 10,017
Publikuar 02/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Ork: Virusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store