Titulli Dafina Zeqiri - Dhimbje Dhimbje
Ndëgjuar 1,086
Shkarkuar 150
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Dafina Zeqiri - Dhimbje Dhimbje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store