Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu - Shqiperi Et
Ndëgjuar 36,589,699
Shkarkuar 51
Pëlqyer 61,172
Publikuar 19/12/2011

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Realizuar nga Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store