Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili ft Poni - Nuk ta fal
Ndëgjuar 39,781,821
Shkarkuar 952
Pëlqyer 69,074
Publikuar 29/08/2015

Loading...
Informatat e këngës
INSTAGRAM https://instagram.com/shkumbinlsmaili
FACEBOOK https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
Listen : https://backl.ink/250860
http://shkumbinismaili.com/

Music : Shkumbin Ismaili
Lyrics : Shkumbin Ismaili & Vigan Sulejmani
Arrang & Mixing : Shkumbin Ismaili
Guitar : Shkumbin Ismaili
Piano & Bass : Faton Umeri
Mastering : Simon Duggal @Southside Audio
Video : Max Production
2015 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili

Teksti : Nuk ta fal

Kalon nje kohe e gjate
vehten e mundon
dikujt cdo gje ne jete i fal
dhe nuk i mjafton

endem i vetmuar
pas nuk kthehem dot
ne zemren time te lenduar
falja eshte e kote

Ref :
Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

Cdo fillim e ka nje fund
por asnjehere se kam menduar
edhe pse u deshem shume
ndryshe paska qene e shkruar

Ishim ne qe enderronim
nje dashuri qe ska mbarim
njeri tjetrit sot i themi
me as falja ska kuptim

Ref :
Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store