Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu ft Sinan Vllasaliu - Nanush - Remix
Ndëgjuar 521,049
Shkarkuar 2,219
Pëlqyer 364
Publikuar 24/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Prezantuar nga Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store