Banner

Banner

Titulli Arta Osmani - Ti sje fati im
Ndëgjuar 11,101
Shkarkuar 546
Pëlqyer 63
Publikuar 07/12/2015

Informatat e këngës
Gezuar 2016 Playlista: http://smarturl.it/Gezuar2016

Produced by: Produksioni XIMI

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store