Banner

Banner

Titulli Vida Kunora ft Anjeza Ndoj - Jare katunare
Ndëgjuar 626,756
Shkarkuar 2,183
Pëlqyer 1,301
Publikuar 12/01/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by SWART
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store